Виробник апаратних гаманців Ledger для просунутих користувачів

Практичність та естетика в одному девайсі

Початок епохи: як було засновано компанію?

Компанія Ledger була заснована в 2014 році Матьє Валуа (Matthieu Ballon), Еріком Ларшом (Eric Larchevêque) та Ніколя Баком (Nicolas Bacca) у Франції. Їхній перший продукт – апаратний гаманець для зберігання криптовалюти – Ledger Nano, був випущений у 2014 році. У 2016 році компанія випустила більш сучасний апаратний гаманець, Ledger Nano S, який підтримував набагато більше активів.

У 2018 році компанія випустила новий гаманець Ledger Nano X, який дозволяє зберігати більше 1000 криптовалют одночасно і підключатися до мобільних пристроїв через бездротове з’єднання Bluetooth, підтримує стейблкоіни USDT , USDC та інші, в більшості мереж.

Сьогодні Ledger є одним з лідерів у галузі апаратних гаманців для зберігання криптовалюти та продовжує розвивати свої продукти, у тому числі з метою посилення безпеки та надання своїм клієнтам найбільш інноваційних та безпечних рішень для зберігання своїх цифрових активів.

Вибирайте свій найкращий гаманець

Ledger Nano X ― багатофункціональний апарат компактних розмірів з неймовірно стильним дизайном, який точно сподобається вам та буде надійно зберігати виші активи. Доступний у трьох кольорах корпусу ― строгому та класичному чорному, соковитому помаранчевому та вишуканому фіолетовому. Цей мініатюрний апаратний гаманець стане вашим надійним помічником у купівлі та зберіганні криптоактивів, допоможе у збільшенні вашого портфелю та роботі з NFT-токенами.

Ledger Nano S Plus ― це бюджетний, але не менш функціональний пристрій. За загальними характеристиками, у тому числі і за кількістю монет, що підтримуються, нічим не поступається першому девайсу. Цей пристрій має компактний дизайн, виконаний із матеріалів високої якості, що забезпечує його надійність та довговічність. На вибір пропонується п’ять колірних рішень – чорний мат, соковитий апельсин, напівпрозорий «крижаний» корпус, а також глибокий синій та приємний молочно-білий колір.

Ledger Stax – це новий пристрій від компанії Ledger, який був створений командою провідних фахівців своєї справи. Дизайн пристрою був розроблений Тоні Фаделлом, творцем першого дизайну iPod, апаратною частиною пристрою займалася лабораторія Ledger Donjon. Пристрій доступний у чорному кольорі.

Корисні посилання

купити Ledger Nano X, купити Ledger Nano S Plus, купити Ledger Stax >, купити Ledger Nano X Pod, купити Ledger Nano X Case

Оновлення…
  • У кошику немає товарів.